Odszkodowanie za Wypadek Dziecka - Kontakt z Kancelarią

Dane teleadresowe:

Kancelaria Effect S.C.
Odszkodowania komunikacyjne i powypadkowe
ul. Urzędnicza 20/10, 30-051 Kraków

www. kancelaria-effect.pl
www. wypadek-dziecka.pl
blog: odszkodowania-krakow.blogspot.com

Kontakt telefoniczny i mailowy:

SEKRETARIAT:
tel. (12) 631 14 51
e-mail:

ODSZKODOWANIA KOMUNIKACYJNE:
tel. kom.: 690 453 226 lub 690 454 238
e-mail:

INNE ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE:
tel. kom.: 690 454 238
e-mail:

 

Dojazd i godziny pracy:

Nasza Kancelaria Odszkodowawcza z Krakowa pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 17:00.

 

Wszelkie formalności związane z prowadzeniem spraw odszkodowawczych lub windykacyjnych załatwiamy osobiście w siedzibie naszej kancelarii, zdalnie (poczta, e-mail, telefon) lub też u Klientów (również z innych części kraju), za pośrednictwem naszych pracowników. Zawsze dostosowujemy się w tym zakresie do oczekiwań i potrzeb Klientów.

 

Spotkania w naszej siedzibie w Krakowie odbywają się wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. 

 

Po godzinach pracy możliwy jest kontakt z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, poczty e-mail lub pod numerami telefonów komórkowych. Na wszystkie zapytania przesyłane drogą elektroniczną odpowiadamy w możliwie najkrótszym terminie, który z reguły nie przekracza kilku godzin.

 

 

Formularz kontaktowy:

Zachęcamy do korzystania z poniższego formularza kontaktowego. Jest to najwygodniejszy sposób komunikacji z naszą Kancelarią. Na wszystkie pytania odpowiadamy w możliwie najszybszym terminie - również w weekendy i dni świąteczne.

W formularzu prosimy o podanie adresu e-mail do korespondencji oraz numeru telefonu kontaktowego. Podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu kontaktowego jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie.

Do formularza kontaktowego można załączyć wyłącznie jeden plik. W przypadku większej ilości załączników, prosimy o wysłanie wiadomości bezpośrednio na adres e-mail: e-mail:Nota prawna

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Effect S.C., R. Latos, J. Wajda, z siedzibą w Krakowie, ul. Urzędnicza 20/10, 30-051 Kraków. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie oraz w celach marketingowych, związanych z przedstawieniem oferty współpracy (podstawa przetwarzania danych, to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.


SPOŁECZNOŚCI:


TWITTER: