Kancelaria uzyskuje odszkodowania powypadkowe

Kancelaria Effect

Zakres Usług i 
Wynagrodzenie

 
 

 

 

Naszą misją jest pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania dzieciom poszkodowanym na skutek różnego rodzaju wypadków, błędów medycznych i innych zdarzeń. Jednocześnie szerzymy wiedzę na temat tego jak takim wypadkom zapobiegać. Poprzez nasze działania sprawcy wypadków uświadamiają sobie do czego mogą prowadzić różnego rodzaju zaniedbania i co należy zrobić aby w przyszłości uniknąć podobnych zdarzeń i związanych z tym konsekwencji.

 

Sami mamy dzieci i zdajemy sobie sprawę, że żadne odszkodowanie nie jest w stanie zrekompensować ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, trwałego kalectwa, czy też śmierci dziecka. Wiemy jednak również, że warto dochodzić należnych roszczeń odszkodowawczych, choćby po to, by pokazać sprawcy szkody, że nie jest bezkarny. Jeżeli choćby raz poniesienie on konsekwencje karne lub finansowe swoich zaniedbań, to w przyszłości z pewnością nie dopuści do podobnego zdarzenia.

 

W zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, skutecznie reprezentujemy Poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń, Ubezpieczeniowym Funduszem Gwarancyjnym, ZUS-em i Skarbem Państwa. Nie obce są nam również sprawy przeciwko podmiotom komunalnym, szpitalom, pracodawcom, lekarzom, właścicielom posesji oraz innym, potencjalnym sprawcom szkód. Jesteśmy z Krakowa, lecz skutecznie dochodzimy odszkodowań na terenie całego kraju. 

 

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, co daje gwarancję, iż każda sprawa zostanie poprowadzona rzetelnie i skutecznie. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną poczynając od zgłoszenia szkody, zgromadzenia niezbędnych dowodów w sprawie, sporządzania pisma, po czuwanie nad terminowością wypłaty odszkodowania przez podmiot zobowiązany.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby poszkodowany uzyskał odszkodowanie w należnej wysokości oraz w jak najkrótszym czasie. Nasze działania ukierunkowane są na wyegzekwowanie odszkodowania na etapie przedsądowym, ale w razie konieczności poprowadzimy sprawę również na etapie sądowym, zapewniając profesjonalnego pełnomocnika oraz bezpłatne zastępstwo procesowe. Na etapie sądowym sporządzamy wszelkie pisma procesowe, zapewniamy zastępstwo na rozprawach sądowych oraz aktywnie monitorujemy przebieg sprawy.

 

Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników oraz indywidualne podejście do każdej sprawy, gwarantuje wysoką jakość naszych działań.

 

Wynagrodzenie

Zdajemy sobie sprawę, że wypadki i zdarzenia dotyczą dzieci pochodzących z rodzin o różnym statusie materialnym. Dlatego też nasze wynagrodzenie za prowadzenie spraw odszkodowawczych jest wynagrodzeniem prowizyjnym, płatnym tylko i wyłącznie po uzyskaniu kwoty pieniężnej od ubezpieczyciela lub sprawcy szkody. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w ramach zawieranej umowy zlecenia. System wynagradzania od sukcesu motywuje nas do uzyskiwania najwyższych kwot odszkodowań.

 

Zawsze całkowicie bezpłatne jest wstępne przeanalizowanie sprawy w celu sprawdzenia, czy dziecku lub jego najbliższym przysługuje roszczenie o odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

 

Na etapie postępowania sądowego zapewniamy Klientom bezpłatnie profesjonalne zastępstwo procesowe, świadczone przez doświadczonych Radców Prawnych. W większości przypadków staramy się również o zwolnienie klienta od ponoszenia kosztów opłaty sądowej od pozwu oraz zaliczek na biegłych w trakcie postępowania.

 

Rzetelność

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych kancelarii czy firm odszkodowawczych nie nagabujemy potencjalnych klientów. Wiemy bowiem, że decyzja o skorzystaniu z profesjonalnej pomocy prawnej powinna być poprzedzona staranną weryfikacją i nie powinna być podejmowana pod wpływem emocji. Dlatego też, to nie my szukamy klientów, lecz to oni znajdują nas. I korzystają z naszej pomocy ufając naszemu doświadczeniu w podobnych sprawach.

 

Współpraca

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w zakresie uzyskania odszkodowania za wypadek, zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami, za pomocą poniższych danych:

 

  • tel./fax: (12) 631 14 51;
  • tel. kom. 690 453 226 lub 690 454 238;
  • drogą mailową na adres: biuro@kancelaria-effect.pl;
  • poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do współpracy.